Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Mušov

Opět je tady Jarda Suchý se svou zprávou, tentokrát z Mušova...

Po dlouhých letech jsem jel zkusit štěstí na Dyji 7. Měl jsem v plánu zakotvit na „ptáčákách“, kde jsem měl vše zmapováno, ale osud mi nepřál, neboť se tam těsně před mým večerním příjezdem nastěhovala parta jiných rybářů. Nakonec jsem zakotvil u kamaráda Franty, který má na jezeře krásnou chatku.

Strávil jsem tam 2 dny a jednu krásnou noc. Povedlo se mi udělat 8 záběrů. Kapři byli o váze 5, 9, 11, 12 a nádherný šupík o váze 19,2 kg. Tři kapry jsem ztratil ve vázkách a nepomohla ani kotvička. Všechny kapry jsem ulovil na Elite-Strawberry v kombinaci na panáčka dipované esencí Elite-Strawberry a esenčákem Black Pepper.

Je 27. 9. a jedu za kamarádem Broňkem na Dyji 5, který mě čeká u kempu p. Langra se svou bárkou. Máme naloděno a jedeme se zakotvit na jedno z našich „míst“.

Dva dny lovu nám jezdí pouze jeden prut Broni, na kterém má nastraženo Monster-Liver. Já dávám na oba mé pruty Elite dipované v pepřovém esenčáku.

Konečně dostávám pár menších kaprů a na závěr šupíka 16,7 kg. Spokojenost. Broňa se svým Monster-Liverem dostává ještě nádherného lysce 13kg a šupíka 15kg. Je také viditelně spokojen.

Je vidět, že jak se na Mušákách zhorší počasí a je větrno, tak se ryba přichytí a spolehlivě přijímá potravu. Naše společné montáže, na které ta naše „imperialarmáda“ nedá dopustit, jsou háčky Soul RSH 3000 ve velikosti 6 a navázané na šňůrce SOUL Strip Easy Soft, která je sice ztužená, ale velmi poddajná. Většinou ještě háčky osazuji vlasovým rovnátkem od firmy SOUL. Je to vskutku velmi úspěšná kombinace, na které ryba fakt sedí.

Opět mohu říci, že boilie firmy Imperial Baits opět nezklamal a ať to je samotný Elite, nebo Elite-Strawberry nabušený lehce esenčákem pepř…no zkrátka wow…

Ještě jedna malá poznámka na závěr…mám velkou radost, když vidím, jak někomu poradíte s výběrem montáže a boilie a on se pak z „neznámého“ stává výborným rybářem a hlavně IMPERIALISTOU ( co Tome, mám pravdu že ?) .

Všechny zdraví Jarda „Suchoš“ Suchý