Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


IB

O firmě

Firma Imperial baits – Max Nollert® zahájila výrobu v říjnu 2004 ve Frankfurtu a později se přemístila do města Traben-Trarbach, rodného města Maxe Nollerta.

V současné době firma dodává do Německa, Francie, Maďarska, Slovinska, Rakouska, států Beneluxu, Itálie, Japonska a nyní i do ČR a Slovenska.

Výrobky firmy vykazují nejlepší kvalitu. Úspěchy a kvalita výrobků vychází jednak z mnohaletých zkušeností Maxe Nollerta a členů jeho týmu a také použitím kvalitních směsí a těch nejlepších přísad při výrobě – Livermeal (játrové moučky), rybí moučky (tuňák, losos), ořechová moučka, proteinkoncetrát, Super Red, Robin Red, Betain N-Trimethylglycin), NHDC (Neohesperidindihydrochalcone), Lactalbumin, Eggalbumin, vybrané esenciální oleje a mnoho dalších…

Výsledky které jsou dosahovány při chytání kaprů na naše produkty hovoří sami za sebe.

Naše firma Vám přeje mnoho štěstí, úspěchů a nevšedních zážitků při Vašich cestách za kapry.

Max Nollert