Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2017

 


 

 

 

Boilie Crazy Power Pepper Fish 250gr 24mm

 

 

Dumbells vyvážené 65gr 15 x 20mm

 

Obalovací pasta

 

Pelety z tygřích ořechů

 

Pelety Black Halibut boostrované

 

 

Pelety Red Halibut boostrované

 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


IB

O firmě

Firma Imperial baits – Max Nollert® zahájila výrobu v říjnu 2004 ve Frankfurtu a později se přemístila do města Traben-Trarbach, rodného města Maxe Nollerta.

V současné době firma dodává do Německa, Francie, Maďarska, Slovinska, Rakouska, států Beneluxu, Itálie, Japonska a nyní i do ČR a Slovenska.

Výrobky firmy vykazují nejlepší kvalitu. Úspěchy a kvalita výrobků vychází jednak z mnohaletých zkušeností Maxe Nollerta a členů jeho týmu a také použitím kvalitních směsí a těch nejlepších přísad při výrobě – Livermeal (játrové moučky), rybí moučky (tuňák, losos), ořechová moučka, proteinkoncetrát, Super Red, Robin Red, Betain N-Trimethylglycin), NHDC (Neohesperidindihydrochalcone), Lactalbumin, Eggalbumin, vybrané esenciální oleje a mnoho dalších…

Výsledky které jsou dosahovány při chytání kaprů na naše produkty hovoří sami za sebe.

Naše firma Vám přeje mnoho štěstí, úspěchů a nevšedních zážitků při Vašich cestách za kapry.

Max Nollert