Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Ochrana osobních údajů - staré do 24.5.2018

Ochrana osobních údajů

Společnost Tomáš Blažek, která je provozovatelem a majitelem internetového obchodu http://www.tomasblazek.com se zavazuje zacházet s veškerými údaji zákazníků ve smyslu právního režimu ČR a zejména zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů v platném znění.

Provozovatel prohlašuje, že žádná osobní data zákazníků nebudou předána třetím osobám, vyjma zákonem stanovených případů.

Registrací do obchodu, partnerského programu nebo odesláním objednávky zákazník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro účely provozovatele těchto stránek.

Zákazník se může svobodně rozhodnout, zda bude chtít přijímat komerční e-maily tohoto obchodu. Své rozhodnutí může kdykoliv změnit ve svém profilu.

Vítáme Vás v internetovém obchodě rybářského zboží firmy Tomáš Blažek, který vznikl, pro to aby Vám nabízel zboží od nejrůznějších dodavatelů a výrobců. Chceme Vám i Vašim blízkým doručit Vámi vybrané zboží na adresu dle Vašich specifických požadavků a přání. Osobně můžeme zboží doručit zatím jenom v Kolíně a blízkém okolí, pro ostatní místa využíváme smluvní dodavatele, jako např Česká pošta a DPD. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně tak, aby Vaše objednávky byly vyřízeny k Vaší plné spokojenosti.