Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Lukáš Pánek se nám pochlubil zkušenostmi s produkty IB v roce 2012. Tady je jeho pár řádků.

Zdravím příznivce imperialu!

Od června 2012 jsem začal chytat na produkty Imperial Baits na doporučení jednoho z vašich spolupracovníků, který mě pozval na společné chytání. Tato výprava se nesla ve znamení neskutečného množství záběrů. Za tři dny jsme zdolaly snad 100 kaprů od 5-15 kg.

Následující výpravy, na kterých se nám také dařilo, jsem podnikal se svým synem.. Chytali jsme na dvou soukromých a dvou státních vodách a nesmírně jsme si to užívaly.

Mými favority se stali Monster´s Paradise a Elite-Strawberry, které jsem namáčel v dipu a obaloval v gelu Cream. K rozjetí krmných míst mi pomáhaly aminopelety zalité Liquidem a zasypané Powderem, které fungovali skvěle!

Díky celému imperial týmu za skvělé produkty!!

Lukáš a Matěj Pánkovi


Přinášíme Vám první letošní report z poslední loňké výpravy Honzy Tůmy

Čau Tome a všichni příznivci Imperialu

Podnikl sem poslední výpravu sezony na svojí oblíbenou Klubovou vodu...!

Každý den jsem pozoroval, jak led rychle odtává a tak jsem si pomalu připravoval návazce a vše potřebné. Použil sem potahovanou šňůrku STIFF camo a háček RSH 4000 vel. 8 + červíka.

Měl jsem připravené boilie Elite-Strawberry a žluté V-popky 16mm na které jsem také chytal.

Po příjezdu k vodě měřím teplotu vody, teploměr ukazuje 2 stupně. Není to nic moc, ale co vždyť je 25.12. co bych chtěl...?!

Sedl jsem si tedy na "nejhlubší" místo téhle vody, které je 1,7m. První záběr přišel druhý den k ránu. Bohužel mi ryba spadla okamžitě po záseku. Druhý den se nic nedělo!

Je třetí den odpoledne, sedím a pozoruji hladinu, jestli neuvidím nějakého kapříka, když v tom z ničeho nic přichází jízda na levý prut! Beru prut do ruky a lehce přisekávám. Ryba vypadala moc pěkně a tak jsem sedl do člunu a jel za ní. Nakonec skončil na podložce krásný 8,1kg těžký šupík.

Nebyla to žádná "obluda", ale na tuhle dobu myslím, že pěkný kapr. Asi o hodinku později přichází další jízda tentokrát na pravý prut! Opět lehce přisekávám a hned cítím, že na druhém konci prutu je už "velká" ryba. Opět sedám do člunu a vyrážím za ní. Souboj trval asi 20 minut, než jsem podebral 92cm a 13,5kg těžkého šupíka!!

Z obou ulovených ryb jsem vzhledem k zimnímu období měl obrovskou radost. Všechny ryby jsem chytil na 16mm žluté V-popky dipované v esenciálním oleji Black Pepper.

S pozdravem

Honza "Ory" Tůma