Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


WCC Junior 2015

Na WCC junior v roce 2015 Českou republiku v doprovodu kapitána v osobě Tomáše Blažka reprezentují dva talentovaní rybáři Ondřej Týč a Jan Tůma. Držíme jim pěsti. Na této fotografii jejich první úlovek ze závodu v podobě dlouhého šupináče s váhou 12 kg.

 

World Carp Classic 2015 které se konalo na jezeře Katlov vč.era skončilo. Zvítězil tým Itálie před týmem podporované nemocnice FN Motol a na třetím místě se umístil team WCC Family. Český tým skončil s jedním kaprem na 8.místě. Gratulujeme vítězům.


 

Fotogalerie zdeUncle Bait

 

Zdravím všechny přátele………

Letošní rok píši teprve teď, protože od Ledna, kdy mi definitivně hráblo, a já nasliboval spoustu práce, jsem na ryby neměl moc času. Abych byl přesný, tak jsem si střihl takový menší přesčas. Trval zhruba od ledna do března. Takže super! Byl čas si odpočinout!

S kamarádem jsme naplánovali pohodovou výpravu na 9 dní na Labe. Slovo dalo slovo, a už sedíme na mém oblíbeném místě, kousek dál od mého bydliště. Čistě náhodou, zrovna když už konečně nechávám práci za zády a udělám si čas, zjišťuji, že na řece panuje silný proud. Kdyby jen proud, ale hlavně spousta bordelu a již po dvou hodinách jsme z toho nešťastni. Proud beru, ale to co teče vodou, no to se opravdu nedá…….!!!!! Zavážíme s kamenem cca 1 kg, a když ráno vstanu a vidím, že montáže jsou úplně, ale úplně o 300 metrů jinde, balíme to! Hodinu jsme jen stahovali klacky a vymotávali bordel z vlasců. Plán? Přesun……….vím kam, ale určitě bude místo obsazené!

Zhruba po hodince jízdy jsme na fleku. No ne! Je volno! Super a jde se na to. Vařenou kukuřici přesně propočítám a každý večer ve stejnou hodinu krmím 15 kg kukuřice a 1 kg boiliesu. První noc nic, pohoda, tady to první noc nikdy nechodí. Druhá noc……nic! Před třetí nocí otevíráme flašku Whiskey, protože na ní přišel čas! Po čtvrté noci bez kapra odjíždíme domů!

Sedím doma, otevírám flašku Jamesona a rozhoduji se, že na ryby nikdy už nepromluvím. Zbytek večera sedím na gauči totálně uražený, a když přijede Šárka domů, povím jí, jak jsem strašně nešťastný. Podle mě jí to stejně moc nezajímalo, ale aspoň někomu musím říct, jaká jsem chudinka J

No nic, dvě noci doma. Pak nám to stejně nedá a na poslední 3 dny volna stejně vyrážíme. A to už je zcela jiná písnička. Hold, někdy člověk musí čelit nepřízni osudu, nebo překousnout, že byl ve špatnou dobu na špatném místě, nebo prostě nevím, ale vždycky, když se mi takhle nedaří, odměna je potom mnohem sladší… Sladší? Nikdy bych nevěřil, že dostanu právě TU rybu, o které jsem snil! Přesně tady, na tu kočičku jsem myslel, a každý večer před spaním jsem si nejednou představoval, jak ji obejmu a dám ji hudlana J Mám ji…Yes! Opravdu jsem měl štěstí!

Honza ,,Drak“ Chvapil