Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Zprávy,články,videa » Závody » Zahraniční » III. Imperial Baits - C´R´Us
Zahájení v obrazech

Dnešního rána na sraz v 8 hodin dorazili šťastně všechny tými. Po registraci následovalo převážení nástrah a návnad, které mají tými ssebou, vzhledem k tomu, že maximální hmotnost použitého boiliesu na tým je stanovena na 30kg! Závody zahájil pžedseda místní organizace rybářského svazu Miklós Kozári, poté János Fekecs zopakoval propozice a pravidla závodu. Poté Gábor Kovács informoval závodníky o místech na lovném úseku. Pokračování v příloze....

 

 

Závody zahájil pan Kozári

 

Poté Feky seznámil závodníky s pravidly

 

 

Kovács Gábor pomohl s představením jednotlivých míst

 

 

Maximální hmotnost použitelného boiliesu na tým je 30kg!

 

 

Každý tým mohl odevzdat přebývající množství

 

 

Losování míst

 

 

 

Losování každý očekával se vzrušením

 

 

Po losování každý tým obsadil své lovné místo

 

 

 

 

 

Přesně ve 12:00 byly závody  III. Imperial Baits - Carp'R'Us cup - Deseda zahájeny

 

 

 

Jeden ze sponzorů závodu:  Merényi Szabolcs

 

 

Respektive koho každý zná jen jako Inox Pista

 

 

Při večerním vážení již u několika týmů mohlo zdokumentovat několik úlovků, výsledky budou uveřejněny každý den po 18-té hodině!

 

První ulovený kapr závodu

 

 

 

 

Zahájení


III.IB-C´R´US -Průběh závodu

 

 

 

 

 

 

Prvních 24 hodin

III. ročník závodu IB - C´R´Us probíhá 24 hodin. Po slavnostním zahájení a vylosování míst, závodníci obsadili vylosovaná místa a vybudovali tábor. Závody byly zahájeny přesně ve 12:00 hod. Jednotlivé tými obětovali hledání lovných míst ve vodě někdo méně, někdo více času a následoval samotný očekávaný lov. Již při večerním vážení mohli rozhodčí zdokumentovat úlovky, mezi nima i krásně zbarveného Koi kapra, který se stal zároveň první ulovenou rybou závodu. V průběhu noci se kapři hlásili o slovo u dalších a dalších týmů, což je pro závodníky jasným znamením dobře zvolené nástrahy a že montáže mají položené ve správný čas na správném místě. Místní kapři jakoby se domluvili a Istvána Tariho, který dnes slaví narozeniny, obdarovali zážitkém z ulovení nádherného vysokého místního šupináče. Touto cestou gratulujeme a šťastné narozeniny přejeme Istvánu Tarimu ve jménu spolusoutěžících i pořadatelů.

Stav závodu po úterním ranním vážení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Středa
Úterní večerní vážení ještě nepřineslo mnoho nového, rybáři čekali na frontu předpověděnou věštci počasí. Ne nadarmo! Potvrdila se stará zkušenost, že změny tlaku těsně přez příchodem studené fronty a v průběhu vlády této fronty společně působí pozitivně na potravní aktivitu ryb, zejména na potravní aktivitu kaprů na Desedě. V noci požádal jeden tým o mimořádné vážení, protože všech pět saků již obsahovalo bodovanou rybu. Několik týmu již má na kontě rybu nad 10kg a největší rybou závodu je nový úlovek. Po středečním ranním vážení  se obraz závodu hodně změnil.  Díky dobré taktice týmů, vynikajícím nástrahám i změně počasí, má již více než tři čtvrtiny týmů na svém kontě bodovaný úlovek. Každý se spoléhá na to, že příznivá tentence vydrží co nejdéle a dobré úlovky budou nadále pokračovat.

 

Stav k 16.10.2013 12:00 hod

 

 

 

 

 

 

 

 

III. IB - C´R´Us - Čtvrtek

V poločase závodu týmy již dobře znají prostor, který prochytávají, našli tu správnou nástrahu a snaží se o co nejlepší umístění. Vítr byl silný celý den, ale déšť pomalu ustává. V průběhu sušení a úklidu tábora se ryby s chutí krmily.  Po středečním večerním vážení mél už každý tým na kontě bodovanou rybu, navíc v průběhu dne bylo úspěšných celkem 16 týmů, takže organizátoři měli plné ruce práce. V průběhu noci jsme museli opět k mimořádnému vážení a do ranního vážení ten samý tým opět pochytal nějaké místní ryby. Součet vážených ryb při vážení ve středu večer a dnes ráno představoval celkem 506kg. Závod je stále otevřen, ještě nic není rozhodnuto. Počasí se zlepší, vydržet!

 

Stav závodu k 17.10.2013 ve 12:00hod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pátek

 

Máme tady nový tým který se může pyšnit největším úlovkem závodu. Stal se jim krásný vysoký šupináč s váhou 14,20kg. Celková hmotnost úlovků již překročil hranici 1000 kg. Nacházíme se již v cílové rovince, přejeme každému výdrž a úspěšný finiš.

 

 

Stav závodu k 18.10.2013 ve 12:00hod

Sobota - konečné výsledky

III. ročník závodu o pohár Imperial Baits - Carp'R'Us jsou u konce. I poslední noc připravila několika týmům překvapení. Největší rybou závodu se nakonec stal kapr s váhou 16,20kg. Došlo také k menším změnám na bedně. Nádrž Deseda přinesla očekávané vzrušující zážitky a opět se zde potvrdilo, že zde není "dobré" a "špatné" místo! Zde je možné vyhrát z jakéhokoliv místa! Předesílám, že závody budou samozřejmě i na jaře roku 2014, které uděláme zajímevějšími několika dalšími novými pravidly. Podrobnosti brzy....

 

Konečné výsledky: 19.10.2013 v 8:00