Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Honba za 15+

Plán na rok 2014 zněl jasně - lapnout konečně 15+ v ČR na svazovce. Času kvůli práci bylo samozřejmě hodně málo. Když se naskytla možnost, s Broňou jsme vyjeli na jeho loď, na které jsem hned přišel o krásnou rybu. Nevadí, to se bohužel stává, jedeme dál! Potom jsem se kolikrát snažil na místních pískovnách vydolovat nějakou mambu, ale těch je tu jako šafránu. Kvůli tomu mi v podběráku většinou končily ryby okolo 10 kg, ale i tak jsem byl spokojený.

Štěstěna se začala otáčet v půlce srpna, kdy jsme docela slušně pochytali na Pálavě. Já jsem lapl nejlepší 14 kg. Trochu mě zastínil Broňa se svými sériemi monster, ale ten, kdo s ním někdy chytal, ví, že na jeho kouzelné hůlky je potřeba si zvyknout.

V září jsem vyjel s kámošem na Palávu, ale tentokrát ze břehu. První 2 dny jsme byli bez záběru, ale pak mi přišel první záběr. První kapr, moje první 15+ u nás. Krásně zbarvený šupináč s váhou 17,5 kg. Kuba pak ještě zdolal kapra 13,5 kg.

Úkol splněn, spokojenost veliká! Takže tento rok 20+ ? Uvidíme, jak se zadaří.

Převážně sem chytal na moji oblíbenou žížalu (Worm Up), Monster-Liver a Elite- Strawberry.

Samozřejmě nesmí chybět pasta z Powderu + Liquidu a V-Popky.

 

S pozdravem, Váša