Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


I přes velký nedostatek času, se Ondra vydal na krátkou vycházku. Odměnou mu byl tento šupináč s váhou 17.5kg
Zabral na GLM Squid- Strawberry.

Ondra 175

 

Ahoj příznivci TB & Friends,

ve dnech 18.6-21.6 jsme se z bráchou zůčastnili 50ti hodinových kaprařských závodů. Pro větší rivalitu jsem byl v teamu s tátou a proti nám stál brácha se svým rybářským kolegou.

Po vylosování sektorů jsme ani jeden nebyli ůplně spokojení, ale naše místa nebyli špatné. Protože se tento závod koná na menší svazové vodě, kde jsou nejčastěji chycenou rybou kapříci kolem 2,5 kilogramů, museli jsme tomu podřídit naše nástrahy.

Já jsem se rozhodl pro dumblesky a obalovací pasty, hlavně s příchutí Hot Spice Plum a brácha zvolil 12mm Pop-upky Strawberry a Banán-Ananas. Mě s tátou se už od začátku dařilo. Drželi jsme se v čele a tak to i zůstalo. Umístili jsme se na druhém místě, zatímco bráchovi se první den nedařilo. Vynahradil si to největší chycenou rybou závodů a to kaprem 10.50kg. Dalšími menšími kapříky se dostal také do čela a skončil hned za námi na třetí příčce.

Za TB & Friends Ondra Týč a Voloďa

 


Ahoj,

zasílám pár foteček z minulého týdne, ze svazovky na jižní Moravě. Na ryby jsem se dostal vždy až po práci po 20 hodině večerní. Dříve jsem to nestíhal. Panovalo velmi teplé počasí a ryba byla přes den ve vodním sloupci. Lovil jsem na tvrdém blátě, daleko od štěrkových hran a podařili se mi ulovit tři vytření kapříci, kteří neodolali boiliesu TB &  FRIENDS. Dva z nich byli uloveni na Black Pearl 20mm na panáčka s 12mm popkou Black Pearl. Poslední, desetikilový kapr zabral na panáčka GLM Squid s 12mm popkou Squid.

Honza


Martin Vavřina podnikl po práci jednonočku a podařilo se mu na GLM Squid přelstít čtyři kapříky, z níchž byli největší 12 kg mlíčňák a nevytřená jikernačka 14kg. Dvě kuličky 20mm boilie obaloval v pastě GLM Squid.