Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Katalog SOUL 2018

 


 

 

 

Podporuje mojeID

 

 


Wokas a Kiwi

P1040150a.JPG

Po neúspěšné výpravě na zimní Cassien bylo pro Wokase prolomení smůly i na domácích revírech tvrdým oříškem. V půlce května byl stále bez kapra, až jednou prohlásil: "Když do 10-ti dnů nechytnu kapra nad 15kg prodám věškerou kaprařinu za 10 litrů. Vymýšlel různé finty, jak vyzrát na šupinaté kamarády, až nasadil svou zbraň, které předtím věřil na 100%. Byli to kuličky o průměru 30 mm vyrobené ze směsi Elite-Strawberry s přidáním In L, Amino Acid komplexu, NHDC a většího dávkování esence. Už mu ze stanovené lhůty zbývalo pár dnů, když se Romanovi podařilo prokletí konečně prolomit na jednodenní chytačce. Po nahození pohladil své proutky jako už snad tisíckrát předtím s jediným přáním... A přišel!!!


Noc na Štítě

Nazdárek klucí.

Víkend byl opět pracovní a tak sem se rozhodl zavolat kámošovy Pavlovi na známé jezero Štít jestli by se tam nenašlo jedno místečko alespoň na noc. Odpověď byla sice kladná, ale ne moc povzbudivá: "Přijeď, dáme pivko, ale moc od toho nečekej". V sobotu jsem po práci, sbail svoje saky-paky a mazal na Štít "A". Na místo sem dorazil kole šesté. Volba nástrahy byla jasná, špičkové boilie Elite Strawbery a pro štítecké kapry neodolatelný Monster liver obalený ve stejnojmeném amino gelu vše v průměru 20. Ke každé montáži sem hodil okolo deseti kuliček, nějaké na půl a nějaké celé.... Po zavezení sme se s Pavlem, který zde již trávil druhý týden dali do řeči a popíjely pivečko....když se najednou brutálním stylem rozjel levý prut s "Monstrem". Po nekonečném boji se v podběráku pod svitem čelovek oběvuje šupík cca 8kg.Rybu s Pavlem vyháčkováváme na vodě a montáž pokládáme zpět na krmné místo kam sem hodil ještě asi 8 kuliček Monster-liver. Vracíme se zpět na břeh. V noci se ještě jednou rozjíždí levý prut, 9ti kilovému lysečkovy zachutnal opět Monster-liver v amino gelu. Ráno při svítání vylézám ze spacáku, dívám se na překrásný východ slunce. Najednou se ozve jedno pípnutí, přičemž Pavel povídá "Za chvilku to pojede". A taky že jo, po chvilce se swinger lepí k prutu a cívka se začne otáčet...přisekávám a sedáme do člunu.Po boji na vodě při nádherném východu slunce podebíráme krásného šupíka 76cm 11kg...Žádný obr ale potěšil...Po té následovalo už jen pobalení věcí a nástup do pracovní nedělě...Po celkovém shrnutí sem byl spokojen 3 záběry za noc bez předešlého krmení znamenaly spokojenost....S pozdravem Prauzik